Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5U

CENA: od 470,00 PLN do 470,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe produkt Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5U znajdował się na 10 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 372,25 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec Optishower 18 kW . Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec Optishower 18 kW można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 1 199,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe to 569,41 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 110,57%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Elektryczne podgrzewacze przepływowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec EcoSink 6,5 kW .

Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5U w rankingu sprzedaży urządzeń marki Biawar w ogóle aktualnie znajduje się na 6 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Biawar jest Bojler Biawar OW - 10B . Aktualnie najlepszym produktem marki Biawar jest Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 10B .

Biawar jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe, Elektryczne podgrzewacze przepływowe Biawar znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Biawar w tej kategorii jest Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 10B .

Większym zainteresowaniem cieszą się Elektryczne podgrzewacze przepływowe Bosch. Na przykład Przepływowy podgrzewacz wody Bosch TR2000 21 B .

Urządzenia Biawar w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe są średnio tańsze niż Elektryczne podgrzewacze przepływowe w ogóle.

Aktualnie Biawar jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Podobne produkty: Przepływowy podgrzewacz wody Biawar op 5p Przepływowy podgrzewacz wody Ufesa de2uf24 Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec tapflow Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec tapflow + Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec optishower 7 , 5 kW

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: