Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5P

CENA: od 579,00 PLN do 579,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5P cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 22 miejscu w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 487,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe aktualnie lepiej sprzedaje się Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 5B . Aktualnie Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 5B jest do nabycia w sklepach w cenie około 293,69 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 48,42% niższa niż inne podobne produkty.

W ostatnim czasie w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec EcoSink 6,5 kW .

Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5P w rankingu sprzedaży urządzeń marki Biawar w ogóle aktualnie znajduje się na 12 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Biawar jest Bojler Biawar OW-10.1 . Aktualnie najlepszym produktem marki Biawar jest Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 10B .

Biawar jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe, Elektryczne podgrzewacze przepływowe Biawar znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Biawar w tej kategorii jest Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 10B .

Większym zainteresowaniem cieszą się Elektryczne podgrzewacze przepływowe Bosch. Na przykład Przepływowy podgrzewacz wody Bosch TR2000 24 B .

Urządzenia Biawar w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe są średnio tańsze niż Elektryczne podgrzewacze przepływowe w ogóle.

Aktualnie Biawar jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Podobne produkty: Przepływowy podgrzewacz wody Biawar ow 5b Przepływowy podgrzewacz wody Biawar ow 10b

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: