Bojler Biawar OW - E10

Bojler Biawar OW - E10

CENA: od 499,00 PLN do 499,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Ogrzewacze zbiornikowe montowane pod umywalką to nowoczesne i ergonomiczne urządzenia do szybkiego podgrzewania wody - optymalne rozwiązanie dla systemów jednopunktowych. Montaż bezpośrednio w punkcie poboru wody ogranicza straty ciepła związane z przesyłem ciepłej wody. Stosuje się je najczęściej w małej gastronomii, na działkach, kuchniach, łazienkach i toaletach oraz zakładach fryzjerskich i kosmetycznych.Seria ciśnieniowa E10 standardowo wyposażona jest w zawór bezpieczeństwa, posiada zbiornik emaliowany z anodą magnezową oraz grzałkę o mocy 2 kW.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Bojler Biawar OW - E10 znajduje się na 25 miejscu wśród wszystkich Podgrzewacze wody i na 7 miejscu wśród Podgrzewacze wody Biawar. Jego średnia cena wynosi 434,07 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Bojler Biawar OW - E10 systematycznie awansuje w zestawieniach sprzedaży w kategorii Podgrzewacze wody.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Biawar Classic OW - E 30.1+ . Średnia cena tego produktu w sklepach to 26,90 zł i jest ona niższa o 94,78% od średniej ceny w kategorii Podgrzewacze wody.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Podgrzewacze wody znajduje się Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec EcoSink 6,5 kW .

Bojler Biawar OW - E10 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Biawar w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Biawar jest Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5U . Aktualnie najlepszym produktem marki Biawar jest Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 10B .

Biawar jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Podgrzewacze wody, Podgrzewacze wody Biawar znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Biawar w tej kategorii jest Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 10B .

Większym zainteresowaniem cieszą się Podgrzewacze wody Warmtec. Na przykład Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec EcoSink 6,5 kW .

Urządzenia Biawar w kategorii Podgrzewacze wody są średnio tańsze niż Podgrzewacze wody w ogóle.

Aktualnie Biawar jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Biawar > Podgrzewacze wody Biawar

Podobne produkty: Bojler Biawar ow 5b Przepływowy podgrzewacz wody Biawar ow 5b Termet TermaQ g 19 01 Beretta fonte 11 ap Przepływowy podgrzewacz wody Biawar ow 10b Junkers Celusius Plus wtd 14 am 1 DUP! Termet TermaQ Electronic g 19 02 Przepływowy podgrzewacz wody Biawar op 5c Przepływowy podgrzewacz wody Biawar instant 6p

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: