Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5C

CENA: od 419,00 PLN do 419,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5C znajduje się na 7 miejscu wśród wszystkich Elektryczne podgrzewacze przepływowe i na 2 miejscu wśród Elektryczne podgrzewacze przepływowe Biawar. Jego średnia cena wynosi 337,99 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Przepływowy podgrzewacz wody Bosch TR4000 4 ET . Aktualnie Przepływowy podgrzewacz wody Bosch TR4000 4 ET jest do nabycia w sklepach w cenie około 432,24 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 24,09% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Elektryczne podgrzewacze przepływowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec EcoSink 6,5 kW .

Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OP-5C w rankingu sprzedaży urządzeń marki Biawar w ogóle aktualnie znajduje się na 2 miejscu.

Aktualnie najlepszym produktem marki Biawar jest Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 10B .

Biawar jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe, Elektryczne podgrzewacze przepływowe Biawar znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Biawar w tej kategorii jest Przepływowy podgrzewacz wody Biawar OW - 10B .

Większym zainteresowaniem cieszą się Elektryczne podgrzewacze przepływowe Bosch. Na przykład Przepływowy podgrzewacz wody Bosch TR4000 6 EB .

Urządzenia Biawar w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe są średnio tańsze niż Elektryczne podgrzewacze przepływowe w ogóle.

Aktualnie Biawar jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Podobne produkty: Przepływowy podgrzewacz wody Biawar ow 10b Przepływowy podgrzewacz wody Biawar op 5p Przepływowy podgrzewacz wody Biawar op 5u Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec tapflow

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: