Bojler Biawar OW-5.1

Bojler Biawar OW-5.1

CENA: od 595,00 PLN do 595,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

W wersjach bezciśnieniowych 5.1, oferowanych w komplecie z baterią wodną,  zastosowano zbiorniki z tworzywa sztucznego, izolację polistyrenową oraz grzałki o mocy 2,2 kW.* pojemność: 5l* napięcie: 230V* moc grzałki: 2,2 kW* w komplecie bateria sztorcowa* zabezpieczenie antykorozyjne: zbiornik z polipropylenu* gwarancja na zbiornik: 2 lata

Produkt w rankingach sprzedaży:

Bojler Biawar OW-5.1 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Podgrzewacze wody.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Biawar.

Biawar jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Podgrzewacze wody, Podgrzewacze wody Biawar znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Biawar w tej kategorii jest Bojler Biawar OW - 5B .

Większym zainteresowaniem cieszą się Podgrzewacze wody Warmtec. Na przykład Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec MiniShower 6,8 kW .

Urządzenia Biawar w kategorii Podgrzewacze wody są średnio tańsze niż Podgrzewacze wody w ogóle.

Aktualnie Biawar jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Biawar > Podgrzewacze wody Biawar

Podobne produkty: Bojler Biawar Mega w e 150.81 Ogrzewacz przepływowy Biawar Kaskada 2 op 24.04 Ogrzewacz przepływowy Biawar K-2 electronic op 24.05 Bojler Biawar Mega Solar w e 220.82 Bojler Biawar viking e120 Junkers Celusius Plus wtd 14 am 1 DUP! Vaillant atmoMAG mini 11-0 GX H

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: