Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec Optishower 18 kW

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec Optishower 18 kW znajduje się na 9 miejscu wśród wszystkich Elektryczne podgrzewacze przepływowe i na 4 miejscu wśród Elektryczne podgrzewacze przepływowe Warmtec. Jego średnia cena wynosi 1 199,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec Optishower 21 kW . Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec Optishower 21 kW można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 1 299,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe to 569,41 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 128,13%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Elektryczne podgrzewacze przepływowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec EcoSink 6,5 kW .

Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec Optishower 18 kW w rankingu sprzedaży urządzeń marki Warmtec w ogóle aktualnie znajduje się na 21 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Warmtec jest Hotelowa suszarka do włosów Warmtec P3 . Aktualnie najlepszym produktem marki Warmtec jest Nagrzewnica elektryczna WARMTEC EWP-3 3kW .

Warmtec znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Warmtec w tej kategorii jest Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec EcoSink 6,5 kW .

Większym zainteresowaniem cieszą się Elektryczne podgrzewacze przepływowe Wijas.

Urządzenia Warmtec w kategorii Elektryczne podgrzewacze przepływowe są średnio droższe niż Elektryczne podgrzewacze przepływowe w ogóle.

Aktualnie Warmtec najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Podobne produkty: Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec optishower 7 , 5 kW Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec tapflow Przepływowy podgrzewacz wody Warmtec tapflow + Grzejnik konwektorowy Warmtec ewx 2000w podgrzewacz do hot dogów royal catering 10010322 rchw 350 2 podgrzewacz do potraw 6 , 5l BARTSCHER a100265 Podgrzewacz rolkowy do parowek 7 rolek STALGAST 777301 podgrzewacz do bułek STALGAST 777304

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: